Blacharstwo

i lakiernictwo

Samochód zastępczy
na czas naprawy

Czyszczenie
i uzupełnianie klimatyzacji

O nas

Firma Autorenox - Tani wynajem samochodów Legnica

Kim jesteśmy?

Zakład istnieje od 1974 roku, z siedzibą w Legnicy. Specjalizacją naszego zakładu są naprawy blacharsko-lakiernicze.
Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych napraw powypadkowych samochodów osobowych oraz pozostałych środków transportu. 
Firma rozwija się dynamicznie i jest nieustannie modernizowana, dzięki czemu możemy świadczyć naszym klientom coraz szerszy zakres usług.

Wykonujemy na miejscu oględziny pojazdu wraz z pełną dokumentacją techniczną.

  Co nas wyróżnia?

  Z

  Szybka i fachowa obsługa

  nasi pracownicy biorą udział w specjalistycznych szkoleniach, dzięki czemu podnoszą zarówno swoje kwalifikacje jak i jakość świadczonych przez nas usług.

  Z

  Wieloletnia praktyka

  daje gwarancję fachowości i skuteczności wykonywanych usług blacharskich, lakierniczych i mechanicznych.

  Z

  Rozliczenia bezgotówkowe

  współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi z którymi mamy możliwość rozliczenia się bezgotówkowo. Należymy również do Sieci Naprawczej PZU, Hestia, AXA, Generali, Warta.

  Z

  Profesjonalny sprzęt

  dysponujemy takimi urządzeniami jak: rama z pomiarami karoserii Car-O-Liner, komora lakiernicza firmy Lagos, mieszalnia lakierów Auto-Color, urządzenie do regulacji świateł, napełniania klimatyzacji oraz laserowe urządzenie do pomiaru geometrii kół.

  Z

  Samochód zastępczy na czas naprawy

  w naszej ofercie znajdują się również samochody zastępcze do dyspozycji naszych klientów. Staramy się, aby każdy klient wyjechał zadowolony, dlatego na nasze usługi udzielamy rocznej gwarancji. W miarę możliwości oferujemy samochód zastępczy na czas naprawy GRATIS.